Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Gminy Wojciechowice
Bip - Strona główna

Witamy

Urząd Gminy

Aktualności i Ogłoszenia »

Władze Gminy

Oświadczenia majątkowe »

Prawo lokalne

Jednostki Gminne

Sołectwa

Organizacje pozarządowe

Budżet Gminy

Inwestycje

Gospodarka Komunalna

Ochrona środowiska

Zagospodarowanie przestrzenne »

Rewitalizacja »

Zamówienia Publiczne

Gospodarka nieruchomościami

Rolnictwo

Powszechny Spis Rolny 2020

Wybory

Wybory ławników na kadencję 2020-2023

Ewidencje i rejestry

Zarządzanie kryzysowe i obrona cywilna »

Petycje

Elektroniczne Dzienniki Urzędowe

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych »

walidacja css walidacja html walidacja wcag

Wybory: Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 10.05.2015

 

 


Wyniki

 


 

SKŁADANIE WNIOSKÓW O SPORZĄDZENIE AKTU PEŁNOMOCNICTWA W WYBORACH NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POSPOLITEJ POLSKIEJ - DO DNIA 04 MAJA 2015, (PONIEDZIAŁEK)

Wzór wniosku o sporządzenie aktu pełnomocnictwa

Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa do głosowania w wyborach Prezydenta RP

ZGŁOSZENIE ZAMIARU GŁOSOWANIA KORESPONDENCYJNEGO W WYBORACH NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - DO DNIA 27 KWIETNIA 2015 (PONIEDZIAŁEK)

Wzór zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego

Wniosek o udostępnienie spisu wyborców

SKŁADANIE WNIOSKÓW O DOPISANIE DO SPISU WYBORCÓW WYBRANYM OBWODZIE GŁOSOWANIA W WYBORACH PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - DO DNIA 5 MAJA 2015 (WTOREK)

Wniosek o dopisanie do spisu wyborców

SKŁADANIE WNIOSKU O WYDANIU ZAŚWIADCZENIA O PRAWIE DO GŁOSOWANIA W WYBORACH PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (NAJPÓŹNIEJ W DRUGIM DNIU PRZED DNIEM WYBORÓW)

Wniosek o wydaniu zaświadczenia i upoważnienie do odbioru

 


 

Zarządzenie Nr 0050.29.2015 Wójta Gminy Wojciechowice z dnia 20 kwietnia 2015 roku w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015 roku.

KOMUNIKAT dotyczący zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.

OBWIESZCZENIE: podaje się do wiadomości wyborców informację o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, o możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 10 maja 2015r.

Wyjaśnienia Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 30 stycznia 2015 r. dotyczące udziału w pracach obwodowych komisji wyborczych

Zarządzenie Nr 0050.17.2015 Wójta Gminy Wojciechowice z dnia 03 marca 2015 r. w sprawie: wyznaczenia miejsc na terenie Gminy Wojciechowice przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015r.

Postanowienie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 4 lutego 2015 r. o zarządzeniu wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (Dziennik Ustaw z dnia 7 lutego 2015 r. poz. 188)


drukuj pobierz pdf    

wstecz