Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Gminy Wojciechowice
Bip - Strona główna

Witamy

Urząd Gminy

Aktualności i Ogłoszenia »

Władze Gminy

Oświadczenia majątkowe »

Prawo lokalne

Jednostki Gminne

Sołectwa

Organizacje pozarządowe

Budżet Gminy

Inwestycje

Gospodarka Komunalna

Ochrona środowiska

Zagospodarowanie przestrzenne »

Rewitalizacja »

Zamówienia Publiczne

Gospodarka nieruchomościami

Rolnictwo

Powszechny Spis Rolny 2020

Wybory

Wybory ławników na kadencję 2020-2023

Ewidencje i rejestry

Zarządzanie kryzysowe i obrona cywilna »

Petycje

Elektroniczne Dzienniki Urzędowe

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych »

walidacja css walidacja html walidacja wcag

Narzędzia: Instrukcja obsługi

Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron internetowych. Powstał w oparciu o Ustawę z dnia 6 września 2002 r. o dostępie do informacji publicznej, która nakłada na administrację publiczną, w tym samorząd lokalny, obowiązek udostępniania informacji za pomocą publikatora teleinformatycznego. Celem utworzenia BIP jest stworzenie powszechnego dostępu do informacji publicznej. Strona Biuletynu redagowana jest przez pracowników urzędu.

Informacje publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej zostały zorganizowane w postaci działów i poddziałów, w których publikowane są artykuły do podglądu lub wydruku.

Do nawigacji po działach i poddziałach odbywa się za pomocą menu.

Menu podmiotowe ( lewa strona ekranu ) - wykaz grup tematycznych, w których są zestawione informacje publiczne udostępnione w BIP.

W wyszukiwaniu informacji pomocą służy także Moduł wyszukujący ( Szukaj ) w lewej, górnej części ekranu. Jest to wyszukiwarka umożliwiająca znalezienie stron BIP zawierających wyrażenie poszukiwane przez odwiedzającego BIP.

Dostęp do informacji publicznych udostępnionych w BIP jest również możliwy poprzez stronę główną BIP posiadającą adres URL - www.bip.gov.pl , według menu podmiotowego lub przedmiotowego. Strona główna BIP zawiera wykaz podmiotów, obowiązanych zgodnie z ustawą do udostępniania informacji publicznej, wraz z odnośnikami umożliwiającymi połączenia z ich stronami.

Każda informacja publikowana w BIP zawiera datę jej wprowadzenia, modyfikacji oraz oznaczenie podmiotu i osoby która ją wprowadziła lub zmieniła.

Dokładne dane określające tożsamość osoby, która wprowadziła informację do Biuletynu Informacji Publicznej - pracownik Podmiotu - zawiera podkategoria Redakcja.


drukuj pobierz pdf    

wstecz